Zly nastroj to nie depresja

Zly nastroj to nie depresja

Biuletyn jest regularne publikacje, które dostarcza interesujących informacji do określonej grupy osób. Jej głównym celem jest, aby komunikować się pomysł lub koncepcję za pomocą atrakcyjnych i wizualny zapis.

Definicja ta jest podstawą tego, co biuletyn rzeczywistości. Od tego rdzenia wyłania się dwie podgrupy:

1.TYP PAPIERU i atrament biuletyny.

biuletyny 2.On online.

Czy nie jest to ekscytujące rzeczy? W każdym razie, mam zamiar pokryć publikacje on-line w dalszej części kursu, ale żeby zachować rzeczy proste, mam zamiar skupić się na papierze i tuszu biuletynach.

Idee i strategie są dokładnie takie same dla obu stron. Jedyną różnicą jest to, że papier i tusz newslettery są nieco droższe zrobić. (Koszt papieru, koperty i znaczka). Właśnie wtedy, w tej chwili mam zamiar rozpocząć się podstawowymi zasadami tworzenia udanej newsletter. Po tym wszystkim, to co już cierpliwie czeka na nie? Zanim to zrobię, chcę zrobić coś dla ciebie jasne. To jest to…

Można pisać i projektowanie biuletynie jakkolwiek Cholera No proszę!

Nie zamierzam zamówić o tutaj. Nie ma sztywnych reguł newslettera piśmie. Co mam zamiar uczyć się strategii, które są wspólne dla wszystkich udanych biuletynów. Mam zamiar pokazać wam guide-linie, które Radzę trzymać się podczas pisania i projektowania biuletynu.

Kiedy masz głowę okrągłą tych prowadzących linii, to można być trochę dzikich i trochę „my-hej”, jeśli chcesz. Moja rada jest, aby wziąć to wszystko, niech się dusić przez chwilę, a potem zobaczyć, co wyjdzie z wyobraźni. Zawsze śledzić swoje uczucia jelit. Jest to ważne okna lubuskie, aby pamiętać, jak te uczucia pozwoli biuletynu wyjątkową, która jest charakterystyczna dla pomyślnej newsletter.

Więcej Korzyści napisania Biuletyn

Oto kilka wielkich rzeczy, że pisanie newsletter dla życia zrobi dla swojego życia:

Artykuł dzięki: mojaportugalia.com