Sprawdzone sposoby na stres

Sprawdzone sposoby na stres

Jaki rodzaj życia możemy znaleźć na innych planetach? Jak o roślinach? Jak o inteligentnych roślin, jak o inteligentnych drzew takich jak „Mother Tree” w Hollywood filmu Avatar? Dobrze, że jest to możliwe. W rzeczywistości, to jest możliwe, że w końcu w ciągu miliardów lat roślin może wyprzedzić całą planetę lub księżyc – żywego ciała niebieskiego, w zasadzie gatunki lub kilku symbiozie latające wokół własnej statku kosmicznego – zbyt niemożliwe mówisz? Cóż, należy rozważyć pojęcie nieskończoności czasu. W każdym razie, pomówmy będziemy?

Czy to możliwe, że mamy inteligentnych roślin na Ziemi? Co uważasz za mądry? Rośliny mówi się dowiedzieć, reagują, walcz i wiemy drodze ewolucji oni oczywiście przystosowane do życia na powierzchni planety, praktycznie wszędzie w jednych z najbardziej szalonych warunkach – „życie znajdzie sposób”, który został prawdopodobnie najlepsze linia w Hollywood filmu Jurassic Park.

Mój znajomy zauważył; „Badacz zrobił badania na roślinach Mimosa które zwykle zwijają swoje liście natychmiast jeśli dotknął czegoś, co interpretujemy jako zagrożenie. Wtedy spadł każdą roślinę 60 razy, a następnie wprowadził nową de-przyzwyczajasz zagrożenie jak energicznego poruszenia. Chciała wiedzieć, czy potrafił odróżnić jedno wydarzenie z drugiej. Potem spadł roślinom 60 razy. Zatrzymali zwijają usługi księgowe gdynia swoje liście po około 4 krople i przypomniał sobie lekcję dla maksymalnie 50 dni później „.

Jest to tylko jeden z przykładów tego, jak rośliny uczyć, mają pamięć i tworzyć nowe oddziały z pamięcią materialnej. Może uczenie się i pamięć jest nie tylko dostęp do wyższych gatunków poznawczych. Wiemy muszki owocowej uczy, jak również i to jest tak mało neuronów, ale mimo wszystko wspomnienia odcisków. Tak, wymóg ewolucyjny kontynuować gatunek.
Artykuł dzięki: