Czy mozna nie stresowac sie praca

Czy mozna nie stresowac sie praca

Czy wiesz, że podniesienie temperatury mózgu jednego stopnia ma znaczący wpływ na osobowość przemieszczenie ludzi? To sprawia, że ??są szczęśliwsi. Cóż, jeśli to prawda, Global Warming – Bring it on! Wyobraź 100 Amerykanów chodzą szczęśliwi cały dzień.wypożyczalnia samochodów wrocław Wow, nie mogę się doczekać, ponieważ globalne ocieplenie będzie wielki.

Jeśli mamy nieurodzaju z powodu globalnego ocieplenia, więc co, ludzie będą szczęśliwi po prostu żyje i to może nawet stracić trochę na wadze mniej obfite zaopatrzenie w żywność r wokół całego miejsca. Jesteś chyba tylko jeden stopień temperatury mózgu od bycia szczęśliwym, więc może trzeba nowy kapelusz? To musi być, dlaczego „Kapelusze” były tak popularne w dawnych czasach. Te kobiety z wszystkich czapek musiało być porywczy i szczęśliwy?

Może to dlatego kowboje są tak zadowoleni też? Albo dlaczego każdy lubi nosić czapkę baseballową wyjście do gry w piłkę – mnóstwo szczęśliwych fanów duuużo szczęśliwym Hot Dogs? Wiesz Global Warming Może być odpowiedź, oczywiście Big Pharma nie lubić, ponieważ nie wykracza sprzedaży Prozac? Może firm farmaceutycznych, będzie wydać trochę pieniędzy na badania i rozwój, aby zatrzymać globalne ocieplenie, aby upewnić się, że Ameryka pozostaje w depresji?

Można by pomyśleć, że to zabawne, ale nasz Online Think Tank przeszedł scenariusza i liczby globalne ocieplenie, gdy może to spowodować wojen o dostawy wody i takie, zapobiegnie znacznie więcej wojen, jak każdy jest po prostu coraz wraz grzywny śmiejąc się super burzę? Nazywają to nowy paradygmat w Global szczęścia, jeśli będzie?

„Lance Winslow” – Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.

Artykuł dzięki: