Stres – jak pomagac

Stres - jak pomagac

Gdy opanować rutynę, można spróbować stopniowo budować bardziej złożonych zadań. Najlepiej, należy spróbować umożliwić względem wykonać dowolną liczbę zadań na swoim własnym, jak to możliwe, ale należy być zawsze pod ręką, aby zapewnić pewność i pomoc w razie potrzeby.

Zapewnienie „sygnały”, aby zainicjować pożądane zachowanie może również pomóc ukochanej osiedlić się w znanym rutyny i pomyślnej realizacji zadań. Obejmuje to takie rzeczy jak szuflady oznaczenia według tego, co powinny one zawierać lub wypisywanie harmonogram lub wykres, aby skłonić swój stosunku do zapamiętania, co on lub ona musi zrobić tego dnia. Tego typu sygnały ułatwi dla bliskiej osoby, aby przystosować się do życia z chorobą.

Utrzymanie ukochanej bezpieczny jest kolejnym ważnym elementem zapewnienia opieki Alzheimera. Oznacza to, że należy ostrożnie przejść domu, aby upewnić się, że nie ma nic wokół, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bliskiej osoby, takie jak mecze lub noży. Meble z ostrymi krawędziami może być również niebezpieczne. Aby upewnić się, że dom jest tak bezpieczne, jak to możliwe, zaprosić sąsiada i mieć nad nim lub jej wygląd poprzez domu z tobą. Twój sąsiad może być w www.sklepykrzys.pl/category/kosmetyki stanie rozpoznać zagrożenia, jakie byś inaczej przegapić.

Artykuł dzięki: