Stres kiedys i dzis

Stres kiedys i dzis

Wycieczka do lokalnego sklepu z zabawkami, aby szukać prezentu, albo dla swojego dziecka lub kogoś innego, może stać się stresujące doświadczenie, jak jesteś przytłoczony półkach ułożone na suficie setki zabawek. Oto kilka wskazówek dla rzeczy, że małe dzieci (chłopcy i dziewczęta) powszechnie podobne, które są często bardzo przystępne, a następnie przez kilka powodów, dla których rodzice kochają tych zabawek, jak również.

Drewniane klocki: To jedna zabawka, że ??małe dzieci będą bawić się ponownie i ponownie. Widziałem mój własny syn stworzyć niezliczoną ilość różnych struktur, często pomysłowe historie iść razem z nimi. Dostaniesz latach użytkowania z tej zabawki.

Dużych rozmiarów Lego: Są to podobne do bloków, w tym są one budynku zabawka, która daje letnie zabawy. Pamiętaj, że regularne Lego są wystarczająco małe, aby być ryzyko zadławienia, więc przejść do wersji Duplo lub Megabloks.

Figurki ludzi i zwierząt: Należą Fisher Price Little People zestawy lub inne podobne przedmioty. Istnieją setki różnych zestawów dostępnych od zwierząt gospodarskich do zamków. To niesamowite zobaczyć scenariusze, że małe dzieci będą bawić się przy podawaniu kilka małych ludzi z tworzywa sztucznego. Należy upewnić się, że dziecko jest w odpowiednim wieku na zabawce, jak napisali na opakowaniu, ponieważ niewłaściwie małe zabawki mogą być udławić.

Drewniane Puzzle: te zwykle zawierają zdjęcia z kilku obiektów w temacie, który może być coś z kształtami do typów pojazdów do alfabetu. Są świetnym uczenie zabawki. Przy zakupie puzzle, należy sprawdzić, czy poziom trudności jest odpowiednich do wieku. Większość zagadek będzie mieć etykietę na opakowaniu wskazujące, jakie grupa wiekowa są one przeznaczone do.

Zestaw zabawek do żywności lub kuchni pozycji: Obaj chłopcy i dziewczęta lubią grać z nimi.
Artykuł dzięki: