Jak przetrwac w wielkim miescie

Jak przetrwac w wielkim miescie

„Co cię sprowadza z Nowego Jorku?” właściciel hotelu poprosił mnie. (Tłumaczenie: „Dlaczego ktoś z Nowego Jorku, tu nie są rzeczy lepiej z Twój na twojej stronie i nas na nasz?”)

„Willa Cather,” powiedziałem.

„O, widzę. Miło mieć cię tutaj.” (Tłumaczenie: „Rozumiem teraz jesteś jednym z nich.”).

Nie ma wątpliwości w moim umyśle, że raz na kilka tygodni, wędrującym Catherite kończy się w Red Cloud skorzystać z wycieczki 35-minutowego spaceru od budynków, w których Cather dorastali, gotowanych, studiowali, albo po prostu pisali w swoich książkach.osuszanie budynków łódź Te akademicy zadowolony z własnym poczuciem ekscentryczności, może poczuć się jak obcych, ale zawsze odchodzić z nowym uznanie dla opisów Cather użytkownika.

W momencie odejścia Czerwona Chmura, wziąłem spojrzenie na przebieg pozostały między mną i Utah i pękło. Czułem się jak makler na jego ostatniej Prozac. Tego dnia pojechałem przez cały pozostały odcinek taśmy w stanie Nebraska, w Kolorado, a cały Wyoming. Zatrzymałam się tylko dwa razy w tym stanie, raz, aby dostać gaz i raz po kawę. Mam wrażenie Wyoming był dobry, streszcza się w jednym zakończeniu doświadczenia.

Na stacji benzynowej, poznałem kobietę, która robił obiad za ladą. Nie microwaving burrito, nic cię, ale do smażenia, co wyglądało na stek czterech funtów.

Kilka godzin później przeszedł do Utah. Około 2 późnej porze, nie mogłem wziąć więcej, a ja uległem pokusie, aby dostać pokój hotelowy. Moje pierwsze wrażenie z tego miejsca, jednak będzie musiał poczekać. Do tej pory wszystko, co mogłem powiedzieć o Utah było to, że http://www.transporthiszpania.com było ciemno.

Artykuł dzięki: