Gdzie mieszkac aby sie mniej stresowac

Gdzie mieszkac aby sie mniej stresowac

Jest cliché sugerować, że podczas jazdy w całym kraju będzie można zobaczyć w krajobrazie przynajmniej niektóre podpowiedź o siebie. Lekarz, składając swą drogę z Tucson w Arizonie. Do Ellenburg Depot może zobaczyć potencjalnych pacjentów w każdej strefie odpoczynku, a prawnik między San Francisco i Waszyngtonu może bardziej prawdopodobne zawiadomienie pozew czeka się stało.domy z bala

Dla mnie przekładnia akademicki się do swojego pierwszego semestru jako kandydata stopnia magistra Logan Utah, znalazłem się patrząc na ziemi w kategoriach tego, co czytałem. W czwartym dniu mojej podróży, obudziłem się w Des Moines, Iowa i przygotowany na to, co obiecał być najtrudniejszy dzień mojej podróży. Przez następne dwa dni, chciałbym przejść przez wszystkie Iowa, Nebraska i Wyoming. Ale po drodze, ja zaplanowałem jeden przystanek na noc w Red Cloud, Nebraska, domu dzieciństwa pisarza Willa Cather.

Po przeanalizowaniu pisanie Cather podczas moich lat jako student, postanowiłem wziąć niewielki objazd odwiedzeniem tego „egzotycznego” Locale. Ja nie kryli swoich planów, aby to zrobić i doświadczonych zdrową dawkę sceptycyzmu z moich przyjaciół.

Teraz jest to łatwe dla środowisk akademickich, aby zapomnieć, że nikt na ziemi (inne niż 400 innych naukowców badających to samo) dba o ich interesy. To równie proste, aby uzyskać protekcjonalny o tym.

„Czy możesz w to uwierzyć, Archibald?” Słyszę siebie mówiąc: „Moi przyjaciele z domu nie mają żadnego pojęcia literackiego znaczenia Willa Cather. Jak dla pieszych.”

Jest to w tej chwili w mojej fantazji, że złamię martini szkła w kawałku i włócznię mój szyjnej z jednym z odłamków.

Nie można zaprzeczyć jednak, że kiedy wyjaśnić mój poziom zaangażowania w ten temat, staram się dostać uśmieszek.
Artykuł dzięki: