Dieta przeciw stresowi

Dieta przeciw stresowi Ci, którzy uczyć się, żyć, aby walczyć jeszcze jeden dzień i prokreacji, ci, którzy nie mogą częściej zjedzony braku przekazać swoje geny i DNA do następnego pokolenia.

Omawiając to dalej, mój znajomy przypomniał mi, że; „Badacze wierzą, podobnie jak Karol Darwin napisał w siłę Ruchu w zakładach w 1881 roku, że korzenie działają jak rozproszonej sieci przetwarzania informacji podobnej do sieci neuronowych, które organizowane informacji w komputerach.”

kontakt
Dieta przeciw stresowi

Dalsze Susan Murch w 1997 roku zastanawiali się, jak „Feverfew i inne rośliny takie jak dziurawca produkują hormony takie melatoniny i serotoniny” i wiecie co dalej? Była w stanie hamować rozwój roślin i wzrostu podczas karmienia tych gatunków „30 różnych ludzkich produkty farmakologiczne, które zaburzają serotoniny i melatoniny w tym selektywne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny – Prozac był jednym z 8 który przeszkadzał rozwojowi obiektów.” Czy jednak zaskoczył?

Nie, ludzie mają wiele nauczyć o tym, jak dostosować życie roślin może być, a jeśli chcemy badać gwiazdy lub kolonizować inne planety, musimy znać swoje ograniczenia i mocne strony, jak również ich sposób myślenia i dostosowywania umiejętności. Mogą nas nauczyć kilku rzeczy w tym procesie. Proszę wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

Artykuł dzięki: