Czy istnieje idealny lek na stres

Czy istnieje idealny lek na stres Leki te albo całkowicie zredukować wydzielanie testosteronu i / lub antagonistyczne działanie testosteronu na poziomie receptora. Badania wykazały, że leki te zmniejszają stopy recydywy w męskich agresorów seksualnych.

-Selektywne hamowanie czynności przysadki mózgowej, gonad przez ciągłe podawanie tryptoreliny, długo działający analog agonisty hormonu uwalniającego gonadotropinę, razem z podtrzymującym psychoterapii, może być skuteczne w leczeniu ludzi z ciężką parafilii.

-leki przeciwdepresyjne (np, inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, SSRI: fluoksetynę [Prozac], litu, klomipramina [Anafranil], fluwoksamina [Luvox], sertralina [Zoloft]; trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne http://www.c-time.pl, inhibitory MAO, bupropion [Wellbutrin], nefazodon [Serzone], wenlafaksynę [ Effexor]. Poprzez zwiększenie aktywności centralnego serotoniny i hamowania aktywności dopaminy w mózgu, leki te można wyeliminować i zmniejszyć ciężkość lęku, depresji, ataki paniki i zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne fantazji i zachowania, które często towarzyszą parafilie. Jednakże, nie są opublikowane sprawozdania stawek recydywy przestępców seksualnych leczonych SSRI.

Szukam pomocy

Czy ktoś jesteś blisko, aby mieć rażące parafilii? Czy znasz kogoś, kto wystawia dewiacyjne podobnego zachowania (czasem występujące z obsesyjnej i uzależniającej internetowej brousing w Internecie)? Albo ty osobiście zmagają się z pragnienia i fantazje, które uniemożliwia formowanie i podtrzymywanie miłości, niezmienne i intymne relacje? Odwagi, wiedząc, że nie ma tam pomóc. Istnieją zabiegi psychologiczne i farmakologiczne, lub kombinacja obu, które mogą naprawdę pomóc lub bliskiej osoby, aby uzyskać kontrolę nad swoim własnym mózgu i emocji.

Artykuł dzięki: