Leki – jak sobie z nimi radzic

Leki - jak sobie z nimi radzic

Leki, które są stosowane w leczeniu chorób związanych z lękiem, nie zawsze działają w leczeniu depresji. Jest to dość niefortunne, że choć oba warunki iść razem oni nie pracują dla tego samego rodzaju leków. Na szczęście, lekarze mają oddzielną listę leków, które są przydatne dla obu tych objawów, w tym samym czasie. Zoloft i Paxil są dwa leki, które działają lepiej dla depresji lękowej. Marki o nazwie leków i klasa selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny działa całkiem dobrze dla obu stron.

Lista leków SSRI depresji lęk Udowodniono klinicznie, aby pomóc rozwiązać wiele szereg warunków. blokują tzw neuroprzekaźnika serotoniny w uzyskaniu ponownie wchłaniany przez pewien rodzaj komórek w mózgu. Pozostawia serotoniny w większych ilościach w mózgu. Ten neuroprzekaźnikiem jest związany zarówno z depresji i lęku.

Leki, które są klasyfikowane jako SSRI? Y

Wiele znanych marek depresji leków lękowych są obecnie dostępne na rynku. Lexapro, Prozac, Zoloft i Paxil to tylko niektóre z nazw pospolitych.

chlorella vulgaris

Formy lękowych, które można leczyć przez SSRI

SSRI zdolne są do leczenia zaburzeń lękowych. Wszystkie leki przeciwdepresyjne nie traktują ich jak SSRI robić. Leki z depresji lękowej jak Celexa, Paxil i luvox udowodniono są tak przydatne w możliwości leczenia całe spektrum zaburzeń lękowych włącznie uogólnionych zaburzeń lękowych, zaburzeń paniki, lęku społecznego i pourazowego stresu.

Czas potrzebny do pracy

Leki antydepresyjne zająć trochę czasu na pracę w przeciwieństwie do leków anty lękowe, które pracują w ciągu kilku godzin po ich zrobieniu. Anty depresyjne może potrwać kilka dni lub nawet kilka tygodni dla pełnego efektu nim być odczuwalne. Ważne jest, aby pacjenci, aby postępować zgodnie z instrukcjami również podczas przyjmowania tych leków depresja niepokój.
Artykuł dzięki: