Jak sobie radzic ze spadkami nastroju

Jak sobie radzic ze spadkami nastroju

-Twój mózg będzie bardziej otwarci.

-Twoje horyzonty poszerzą.

-Będziesz zadziwić znajomych z nowej wiedzy.

-Jeśli już masz firmę, można zwiększyć swoje dochody.

-Będziesz ważne, być lubianym, aby mnóstwo pieniędzy i mnóstwo wolnego czasu.

To wielka, wielka sprawa!

Co musisz zacząć robić już teraz, dzisiaj! „

Ponieważ zrobieniu tego kursu, jestem przy założeniu, że chcesz napisać biuletyn i skutecznie rynku IT.http://kwiaciarnia-slonecznik.pl Niestety to oczywiste, ale muszę się upewnić, to jest to, czego naprawdę chcą, zanim pójdę dalej.

Aby osiągnąć coś w życiu, trzeba poświęcić trochę czasu, aby ustawić cele. Oczywiście, że nadal będziemy mieli do wprowadzenia pewnego wysiłku, aby dostać to, co chcesz, ale poprzez wyznaczanie celów dokonać tego procesu stają się niemal automatycznie.

Kiedy postawił sobie za cel, to jakbyś założyć „ty” magnes. To „magnes” będzie ciągnąć się w stosunku do niego jak magia. Nie mogę nie podkreślić wystarczająco znaczenie określenia celów. Nie lekceważ potęgi tej techniki.

Zasadniczo, co musisz zrobić, to napisać cele, które chcesz osiągnąć w określonym terminie. Potem czytasz te obecnie do siebie regularnie. Oto dwa cele, aby rozpocząć można wyłączyć, zakładając, że są poważne o pisaniu Newsletter …

Przez (X miesięcy od dzisiejszej dacie), będę całkowicie skończył pisać 3 kwestie mojego Newsletter z (Twój pomysł).

Do 30 grudnia (2 lata od dnia dzisiejszego), moje aktywa netto będzie w nadmiarze (dowolna ilość pieniędzy, które uważasz, że są warte)

Numer Cel 1 będzie napędzać można napisać najlepszy biuletyn można sobie wyobrazić. Stosując ten cel i ten kurs wraz z całą pewnością mogę gwarancji (wątpliwości), które po ukończeniu tego zadania według daty można umieścić. To dlatego, że chcę, aby odnieść sukces, że zdecydowanie radzimy ustawić ten cel.

Numer Cel 2 będzie napędzać, aby zastanowić się nad sposobami, aby uzyskać kwotę pieniędzy trzeba umieścić. Nie wstydź się na ilość pieniędzy, ale trzeba wierzyć, że jesteś tego wart.

Pomyśl o tym ćwiczeniu jako jedno ze swoich zadań. Nie martw się o to dlaczego i gdzie przód, zaledwie to, co Daniel syn zrobił w Karate Kid, dostać się i zrobić to bez wątpienia. Będziesz bardzo zadowolony, że tak.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat wyznaczania celów, gorąco polecam Ci książkę „Metoda Midas” Stuarta Goldsmith. (ISBN 1 871379 008) Przeczytaj tę książkę, umieścić wszystkie techniki w praktyce i obserwować życie skręcić na lepsze! To tylko około £12 i można go pobrać z Amazon.co.uk. W przypadku jego braku, skontaktuj się ze mną, a dam wam pożyczyć mojego.

eBay Fotografie i galeria zdjęć

Artykuł dzięki: