Jak rodzina wplywa na stres

Jak rodzina wplywa na stres

Mając zbadane różne strategie marketingowe niedawno postanowiłem przetestować jeden out dla wielkości. Badanie było wysłać dwie listy potencjalnych klientów. Chciałem spróbować sprzedać jednej listy prosto, a miałem zamiar zaoferować coś za darmo do innej listy, aby zobaczyć, które wygenerowały największą odpowiedzi. Byłem zaskoczony wynikiem.

Byłem zaskoczony wynikiem.

Zasadniczo nabył dwie listy adresów e-mail szkół w Wielkiej Brytanii, z których każda zawierała ok 1000 lista adresów e-mail.

Szukałem w internecie na coś realnego zainteresowania szkół i znalazłem ‚darmowy przewodnik dla zdrowia i bezpieczeństwa, dla szkół „. Potem skontaktował się z właścicielami przewodnika i poszukiwane uprawnień do zaoferowania ich do szkół na mojej liście.

Jak już oferując znaki bezpieczeństwa do szkół w ogólnym tego „wolnego przewodnika” wydawało się pochwalić moje dotychczasowe produkty.

Tak, wysłałem e-mail do jednej listy prostu oferując moje znaki bezpieczeństwa i dostał 3 odpowiedzi.

Potem wysłał e-mail do innej mojej liście oferując moje ‚darmowy produkt „jako sposób na uzyskanie nogę w drzwiach i otrzymał aż o http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/okna-drewniane 92 odpowiedzi. Przez mojego kalkulatora, który stanowi wzrost w odpowiedzi ponad 3000%

Okazało jedno dla mnie bez wątpienia, jeśli oferują coś za darmo, które są istotne dla potencjalnych klientów dostaniesz znaczny wzrost ilości otrzymywanych odpowiedzi. Co więcej, jeśli poprosisz o podanie nazwy i adresu e-mail w zamian za informacje wolny / produkcie znajdziesz to o wiele łatwiej sprzedać do nich później.

To nie jest tylko teorią, mówię z doświadczenia.

Internet jest pełen przydatnych informacji, raportów, e-książki itp, które można uzyskać za darmo i rozpowszechniać je jako sposób zaczynają relacji z potencjalnymi klientami.

Artykuł dzięki: wspieramy polski eksport