Jak radzic sobie z zestresowanym partnerem

Jak radzic sobie z zestresowanym partnerem

Zapewnienie opieki Alzheimera do krewnego może być trudne i stresujące. Oglądając starszy rodzic lub krewny cierpią z powodu tej choroby może być bolesne, zwłaszcza jeśli jesteś głównym opiekunem. Umiejętności, że twój ukochany traci na ogół nie można odzyskać, i trzeba będzie pomóc im dostosować się do choroby i zmieniać ich codziennej rutyny odpowiednio.wewnątrzklatkowe drzwi do mieszkań Warszawa

nasze realizacje

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest to, że odpowiednie zdrowie, żywienie i socjalizacja są podstawowymi elementami opieki prawidłowego Alzheimera. Należy dążyć do stworzenia diety, które pomogą ukochanej zjeść dobrze i zachować zdrowie. Możesz porozmawiać z dietetykiem dowiedzieć się, co witamin i minerałów, których potrzebują i jak najlepiej, aby włączyć te substancje odżywcze do zrównoważonej diety. Ćwiczenie jest również ważna. Należy zabrać ukochaną osobę na spacery lub wymyślić jakiś sposób dla nich wykonywać wewnątrz domu. Oprócz odżywianie i ćwiczenia, powinieneś dać ukochanej wiele możliwości socjalizacji. Odwiedź z nimi często i zabrać je na wycieczki, aby zobaczyć rodzinę lub przyjaciół. Jeśli twój ukochany ma ograniczonej mobilności lub nie jest wystarczająco dobrze, by wyjść dużo, czy można dostać przyjaciół i członków rodziny, aby przyjść raz na kilka tygodni na pogawędkę.

Innym istotnym elementem opieki Alzheimera stwarza poczucie struktury. Należy ustanowić procedurę w stosunku do tak, że on lub ona może mieć normalnego harmonogramu. Zapoznanie się z tym rutyny i mastering będzie dostarczać ukochaną osobą z poczuciem sensu i celu i dać im poczucie spełnienia. Będzie ona również pomóc im zaaklimatyzować się do życia z chorobą. Należy trzymać się prostych zadań i instrukcji na początku, więc nie przytłaczają swoją ukochaną osobę.
Artykuł dzięki: